Sportininkų forume – žymūs veidai ir vertingos pamokos

„Tai pats teisingiausias atstovavimo būdas“, – sakė Nacionalinės sportininkų asociacijos (NSA) surengtame forume apsilankęs Edmundas Jakilaitis. Paskaitą apie viešąjį kalbėjimą vedęs žurnalistas turėjo progą iš arčiau susipažinti su NSA ir pabendrauti su sportininkais.

„Labai gera idėja, nes geriausia, kai žmonės patys atstovauja save – sportininkams atstovauja sportininkai, valdininkams – valdininkai ir t.t. Čia yra geras pavyzdys, kai žinomi atletai atstovauja kitiems aukšto meistriškumo sportininkams. Jie geriau vieni kitais pasitiki ir tas atstovavimas yra tikrų tikriausias atstovavimas. Šita organizacija, bent iš šono stebint, tikrai yra pats teisingiausias atstovavimo būdas. Linkiu kuo geriausios kloties“.


Nepaisant pandemijos NSA ryžosi surengti pirmojo, daugiau nei metus vykusio projekto baigiamąjį forumą ne nuotoliniu būdu, o gyvai, laikantis visų saugumo reikalavimų. Renginys buvo skirtas stiprinti asociaciją ir nagrinėti antrosios sportininkų karjeros klausimus. Paskaitų klausėsi apie 100 žmonių, tarp kurių ne tik geriausi šalies sportininkai, jaunieji talentai, tačiau ir sporto federacijų, kitų organizacijų atstovai, treneriai.


„Labai džiaugiuosi, kai sportininkai patys pradeda domėtis savo teisėmis ir galvoti, kokių žinių jiems trūksta. Kiekvienas žmogus, pirmiausia, pats turi pažiūrėti, ką jis gali padaryti. Tos iniciatyvos, kurios kyla ir pačių organizacijų, yra pačios geriausios. Jūs, sportininkai, geriausiai žinote, ko jums trūksta“, – tikino renginyje apsilankiusi Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė.


Be E. Jakilaičio viešojo kalbėjimo paskaitos, dalyviai turėjo socialinių tinklų paskaitą su agentūros „Caption“ vadovu Karoliu Rimkumi, patriotiškumo paskaitą vedė pulkininkas Artūras Jasinskas, o savo sėkmės istorija pasidalijo profesionalo karjerą baigęs, savo vardo akademiją turintis badmintonininkas Kęstutis Navickas.


Per pertraukas gerų emocijų netrūko laisvalaikio zonoje – čia buvo varžomasi dviračiais, taip pat šaudoma į taikinius lazeriniais ginklais, bandyta net siekti šuolių į tolį pasaulio rekordo.


Per forumą pasirašyta ir bendradarbiavimo sutartis tarp Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento bei Lietuvos antidopingo agentūros.


„Didžiausias įvertinimas – puikūs dalyvių atsiliepimai apie forumą. Labiausiai žmonėms patiko kompetentingi lektoriai. Tikiuosi, kad ir ateityje pavyks suorganizuoti kažką panašaus. Šis NSA projektas įrodė, kad poreikis sporto bendruomenėje tikrai yra“, – renginio sėkme džiaugėsi NSA prezidentas Justinas Kinderis.


NSA vykdytas projektas „Nacionalinės sportininkų asociacijos narių kompetencijos ugdymas“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mokslo ir sporto ministerija,
Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *