Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis suteiks galimybę geriausiems sportininkams

treniruotis sporto klubuose „Gym Plius“

Nacionalinė sporto agentūra, Nacionalinė sportininkų asociacija ir sporto klubas „Gym Plius“ pasirašė trišalę bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią bus siekiama gerinti sportininkų treniruočių sąlygas ir siekti didinti šalies gyventojų fizinį aktyvumą. Nuo šiol apie 400 geriausių Lietuvos sportininkų „Gym Plius“ sporto klubuose galės treniruotis nemokamai.

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta per kasmėnesinę Nacionalinės sporto agentūros valstybės premijas iškovojusių sportininkų ir trenerių pagerbimo popietę. Pirmieji „Gym Plius“ dovanomis džiaugėsi plaukikas Edgaras Matakas, irkluotojai Donata Karalienė, Dovilė Rimkutė ir Giedrius Bieliauskas, triratininkas Deividas Podobajevas, žvejas Arūnas Mazurkevičius ir Nacionalinės sportininkų asociacijos prezidentė, viena tituluočiausių šalies sportininkių Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

„Turėti kokybiškas treniruočių sąlygas yra labai svarbu ir manau, kad einame gera linkme. Labai džiaugiuosi, kad ne tik olimpiečiams ir paralimpiečiams, bet ir jauniesiems sportininkams bus suteikiamos sąlygos sportuoti „Gym Plius“ sporto klubuose. Dėkojame už partnerystę ir labai ją vertiname. Tai motyvuos sportininkus ir skatins juos siekti sportinių aukštumų“, – sako L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

„֧Gym Plius“ – didžiausias sporto klubų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu veikia 24 sporto klubai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose. Planuojama, kad dar bent 5 sporto klubai bus atidaryti iki šių metų pabaigos.

„Šioje partnerystėje labai svarbu yra socialinis aspektas. Puikiai suprantame, kad dabar jaunimui yra labai lengvos sąlygos pradėti sportinę veiklą sporto klubuose. Norime, kad ši veikla būtų pradėta su trenerių priežiūra ir žinome, kad bent jau tokiu būdu galime prisidėti prie pirmųjų jaunųjų sportininkų žingsnių ir išsvajoto kelio olimpo link. Šiandien čia turime gyvus sportininkų pavyzdžius, ką galima pasiekti su strateginiu darbu ir disciplina. Tokiu mažu žingsneliu norime paskatinti žmones aktyviau judėti ir tikimės, kad iš to aktyvesnio judesio, išaugs tokie žmonės, kurie taip pat bus apdovanoti šioje scenoje. Mūsų klubus galima rasti jau beveik visoje Lietuvoje, tai labai patogu keliaujantiems sportininkams. Tikimės, kad ir mūsų tinklo dydis prisidės prie geresnių treniruočių sąlygų sportininkams sudarymo“, – džiaugiasi „Gym Plius“ direktorius Mantas Badikonis.

„Gym Plius“ klubuose nemokamai treniruotis galės valstybės stipendijas gaunantys sportininkai, taip pat jaunių ar jaunimo amžiaus grupių pasaulio čempionato 1–8 vietos, Europos čempionato 1–6 vietos laimėtojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *